Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led körte égő, Led Filament Retro kollekció,
Led Filament körte égő 6W, 45mm, 700 Lumen, 70W izzó helyett. E27, 4000 kelvin, természetes fehér, nem vibrál a fénye! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLKFIL6W45MME27KSW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 6W |
| Fényáram | 700 lumen |
| Szín | 4200 kelvin |
| Világítási szög | 360° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led Filament 6W körte Led, 4000 kelvin, természetes fehér, E27, 500 lumen, 45x78mm. 50W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! Normál átlátszó bura, 4000 kelvin, természetes fehér fény, kifejezetten ezüst és króm színű lámpákba ajánljuk! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 44 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
